Grota solna

Hotel Villa Herkules

Grota solna

Hotel Villa Herkules

Najnowsza, oryginalna metoda zastosowania soli z Morza Martwego w celach leczniczych, rekreacyjnych i profilaktycznych. Mikroklimat zapewniający czystość bakteriologiczną, dostosowana temperatura i odpowiedni poziom wilgoci doskonale wpływają na samopoczucie oraz zdrowie zarówno dorosłych, jak i dzieci. Seans odbywa się na wygodnych leżakach, w towarzystwie odprężającej, relaksacyjnej muzyki. Ze względu na specyficzny mikroklimat panujący w tym miejscu, godzina spędzona w grocie solnej odpowiada trzem dniom przebywania nad morzem.

Grota solna Grota solna Grota solna Grota solna
Hotel Villa Herkules

Terapia

Hotel Villa Herkules

Seanse w grocie solnej działają leczniczo na różne dolegliwości, w tym na choroby dróg oddechowych (przewlekły katar, problemy z gardłem i krtanią, astma oskrzelowa, przewlekłe zapalenie oskrzeli i płuc, pylica), niedoczynność tarczycy, zaburzenia metabolizmu, choroby układu sercowo-naczyniowego (niewydolność krążenia, stany przedzawałowe, nadciśnienie tętnicze), choroby skóry (łuszczyca, zapalenie skóry, alergie), problemy wegetatywnego układu nerwowego, chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy, nieżyt żołądka, zapalenie jelita grubego.

Hotel Villa Herkules

Relaks

Hotel Villa Herkules

Minerały z Morza Martwego mają wyjątkowo korzystny wpływ na ogólne funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Terapia w grocie solnej dostarcza organizmowi takich potrzebnych mu pierwiastków jak: jod, wapń, żelazo i magnez, potas, brom i selen, miedź. Wizyty takim miejscu poprawiają odporność organizmu i metabolizm, redukują stres, dlatego są również świetnym rozwiązaniem dla osób niecierpiących na żaden dolegliwości. Systematyczne uczęszczanie do niej doskonale wpływa na poprawę ukrwienia skóry, łagodzi podrażnienia oraz wspomaga zdolność do wydalania substancji toksycznych.

Relaks Relaks Relaks
Hotel Villa Herkules

Wygląd
skóry

Hotel Villa Herkules

Systematyczne stosowanie wizyt w grocie solnej wpływa na poprawę ukrwienia skóry i powoduje, że jest ona lepiej dotleniona i zaopatrzona w składniki spożywcze. Pobyt w grocie solnej działa łagodząco na podrażnienia skóry, a także wspomaga jej zdolność do wydalania substancji toksycznych. Wszystko to skutkuje ładniejszym wyglądem i lepszą kondycją skóry. Zapraszamy do odwiedzenia naszej groty solnej.