Aktualności

Noclegowa propozycja dla rodzin z dziećmi w Świnoujściu

Noclegowa propozycja dla rodzin z dziećmi w Świnoujściu

Noclegowa propozycja dla rodzin z dziećmi w Świnoujściu

Wakacje czy krótki weekendowy wypad nad morze z dziećmi wymaga odpowiedniego przygotowania. Dotyczy to nie tylko kompleksowo spakowanej walizki czy doboru najwygodniejszego środka transportu, ale przede wszystkim zarezerwowania odpowiedniego noclegu. Każdy rodzic wie, że znalezienie dobrego hotelu na wakacje z dzieckiem to jedna z najważniejszych kwestii, o jaką należy zadbać przed wyjazdem. Na szczęście nad polskim morzem dostępnych jest wiele obiektów noclegowych przyjaznych rodzinom z dziećmi. Jednym z nich jest Villa Herkules - luksusowy hotel w Świnoujściu. Dlaczego to właśnie u nas powinieneś się zatrzymać wraz ze swoimi pociechami?

Rodzinny odpoczynek w Świnoujściu w Villi Herkules

Villa Herkules zapewnia wygodne pokoje hotelowe przystosowane do potrzeb różnych gości. Rodzinom z dziećmi proponujemy nasz apartament o powierzchni 35 m2. Jest on przystosowany dla dwóch osób, jednak ze względu na dość dużą powierzchnię bez problemu można dostawić łóżka dla dzieci. Z powodzeniem może w nim miło spędzić czas nawet pięcioosobowa rodzina. Apartament składa się z jednego, przestronnego lub dwóch pokoi otwartych, nieoddzielonych drzwiami.

Proponowane przez nas apartamenty wyróżniają się elegancją, ale bardzo przytulną aranżacją, która sprzyja odpoczynkowi. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swobodę oraz wygodę. Na wyposażenie komfortowych apartamentów składa się m.in. telewizor (z telewizją satelitarną), dostęp do bezpłatnego internetu, lodówka oraz łazienka z suszarką.

Okolica naszego hotelu jest bezpieczna i spokojna, sprzyja więc rodzinnym spacerom. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą znaleźć nocleg jak najbliżej morza. Można więc podziwiać wschody i zachody słońca i korzystać z nadmorskich atrakcji. Nieopodal znajduje się promenada.

Villa Herkules to nie tylko hotel

Naszym gościom zapewniamy pełną obsługę, która znacznie przekracza ofertę zakwaterowania. Dla rodzin, które przylatują do Świnoujścia samolotem, oferujemy transfer z lotniska. Oprócz tego można skorzystać z groty solnej. Mikroklimat w grocie sprzyja relaksowi, a oprócz tego wykazuje właściwości lecznicze i profilaktyczne. Rodzice mogą też skorzystać z zabiegów w zakresie odnowy biologicznej, fizjoterapii i rehabilitacji.

 

← Wróć do Bloga