Baza zabiegowa

Hotel Villa Herkules

Odnowa
biologiczna

Hotel Villa Herkules

Hotel Villa Herkules*** w Świnoujściu na pierwszym miejscu stawia satysfakcję Gości. Nasi pracownicy dokładają starań, by zapewnić najwyższą jakość usług. Pragniemy, by Goście poczuli się u nas odprężeni i zrelaksowani, dlatego poza komfortowymi noclegami w hotelu nad morzem czy pysznym jedzeniem w naszej restauracji, mogą Państwo skorzystać z oferty zabiegów odnowy biologicznej.

Odnowa biologiczna Odnowa biologiczna
Hotel Villa Herkules

Masaże:
regeneracja

Hotel Villa Herkules

Do dyspozycji są nasi specjaliści wykonujący masaże różnego rodzaju, dzięki którym nabiorą Państwo sił oraz poczują się rozluźnieni, wypoczęci i zadbani. Do wyboru m.in.: klasyczny masaż kręgosłupa, masaż relaksacyjny, masaż twarzy, masaż bańką chińską, masaż wyszczuplający, masaż stóp. Chętnie doradzimy który z zabiegów wybrać.

Masaże: regeneracja Masaże: regeneracja
Hotel Villa Herkules

Grota solna

Hotel Villa Herkules

Grota solna w hotelu Villa Herkules*** w Świnoujściu to najnowsza, oryginalna metoda zastosowania soli z Morza Martwego w celach leczniczych, rekreacyjnych i profilaktycznych. Mikroklimat, dostosowana temperatura i odpowiedni poziom wilgoci doskonale wpływają na samopoczucie oraz zdrowie. Ze względu na specyficzny mikroklimat panujący w tym miejscu, godzina spędzona w grocie solnej odpowiada trzem dniom przebywania nad morzem.

Grota solna Grota solna
Hotel Villa Herkules

Rehabilitacja

Hotel Villa Herkules

Zabiegi z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii pozwalają skutecznie przyspieszyć powrót do zdrowia. Rehabilitacja obejmuje szerokie spektrum działań dążących do powrotu pacjenta do zdrowia fizycznego i psychicznego, a fizjoterapia skupia się na przywracaniu sprawności i zwalczaniu bólu. Działy fizjoterapii, takie jak fizykoterapia, kinezyterapia czy hydroterapia, wykorzystują różnorodne zabiegi służące złagodzeniu lub usunięciu bólu.

Rehabilitacja Rehabilitacja