Aktualności

Wyjazd do Świnoujścia jako propozycja dla seniorów

Wyjazd do Świnoujścia jako propozycja dla seniorów

Wyjazd do Świnoujścia jako propozycja dla seniorów

Wiek podeszły nie jest powodem, by rezygnować z wyjazdów. Oczywiście podróż dookoła świata może być zbyt trudnym wyzwaniem dla seniora, jednak wypoczynek nad polskim morzem to z pewnością dobry pomysł. Przeczytaj nasz krótki artykuł, pomożemy ci, jak zaplanować wczasy nad morzem dla starszej osoby. 
Starsze osoby potrzebują ciszy i spokoju. Huczne imprezy i krzyki dzieci w sezonie wakacyjnym mogą być męczące dla nich, dlatego wyjazd poza sezonem będzie lepszym wyjściem niż w środku wakacji. Jeśli jesteś opiekunem seniora, postaraj się zorganizować całą eskapadę tak, by dopiąć wszystko na ostatni guzik, zaczynając od komfortowego transportu, kończąc na wygodnym pokoju hotelowym. To z pewnością zaoszczędzi podróżującemu wiele niepotrzebnych stresów. 

Nocleg dla seniora 

Komfortowe warunki zakwaterowania są niezbędne w przypadku osób starszych. W ich wieku zimno doskwiera bardziej, a hałas i brud mocniej drażnią. Villa Herkules, hotel w Świnoujściu oferuje komfortowe warunki noclegowe oraz doskonałe wyżywienie na miejscu. Uprzejma obsługa hotelowa będzie służyć pomocą w nagłych wypadkach. Chcesz jechać sam z seniorem, a może warto wybrać się większą grupą? 

Jakie atrakcje zapewnić seniorowi? 

Wciąż pokutuje przekonanie, że osoby starsze siedzą tylko w domu i nie mają na nic siły. Tymczasem wielu z nich, pomimo chorób i niepełnosprawności chętnie podróżuje i poznaje nowe miejsca. Takie działanie dają im poczucie siły i radości. Świnoujście jest miastem obfitującym w atrakcje. Znajduje tu się m.in. piękna promenada i Muszla Koncertowa, zabytkowe fortyfikacje i schrony, a także urocze plaże i najdłuższy kamienny falochron w Europie.

Hotel Villa Herkules oferuje nie tylko wygodne pokoje, ale także szereg atrakcji z zakresu odnowy biologicznej, rehabilitacji i fizjoterapii. Do dyspozycji gości są zabiegi z wykorzystaniem tradycyjnych i nowoczesnych technologii takich jak ultradźwięki, krioterapia czy okłady borowinowe. Seniorzy będą na pewno zachwyceni masażami i pobytem w Grocie Solnej. 

← Wróć do Bloga