Aktualności

Wielkanoc w Świnoujściu. Hotelowe propozycje na święta

Wielkanoc w Świnoujściu. Hotelowe propozycje na święta

Wielkanoc w Świnoujściu. Hotelowe propozycje na święta

Tradycyjnie święta wielkanocne spędzi się w domu, przy suto zastawionym stole, wraz z rodziną i przyjaciółmi. I zgodnie z tradycją harmonogram świątecznych dni jest niejako z góry ustalony i z roku na rok powielany. Okazuje się jednak, że coraz więcej osób pragnie wyrwać się z tego schematu. Wielkanoc można spędzić w miłej, spokojnej atmosferze, ucztując wraz z osobami bliskimi sercu, relaksując się i odpoczywając od zgiełku codzienności, a jednocześnie unikając męczących przygotowań, pośpiechy i godzin spędzonych w kuchni czy podczas sprzątania. Jak to zrobić? Wystarczy przyjechać do Świnoujścia i skorzystać z oferty Hotelu Villa Herkules.

Wielkanoc w Świnoujściu - szansa na krótkie, świąteczne wakacje

Wielkanoc wypada w okresie, kiedy do wakacji jeszcze daleko, ale już zaczynamy o nich intensywnie marzyć. Kilka wolnych dni jest więc doskonałą okazją do tego, aby zrobić sobie krótką przerwę i przywitać wiosnę nad morzem. Pogoda sprzyja nie tylko świętowaniu, ale również aktywnemu spędzaniu wolnego czasu z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Oczywiście nie trzeba przy tym rezygnować z wielkanocnego ucztowania w gronie najbliższych. Krótki wypad można zorganizować rodzinnie lub w gronie przyjaciół. Oprócz wielu nadmorskich atrakcji, warto też - zgodnie z tradycją - usiąść do świątecznego stołu. Hotele w Świnoujściu w tym czasie zapewniają specjalną ofertę wielkanocną, więc tradycji z pewnością stanie się zadość. A jednocześnie można w ten sposób uniknąć “gorączki” przedświątecznych przygotowań. Dodatkowo obiekty noclegowe umożliwiają skorzystanie z rozmaitych atrakcji, dzięki którym pobyt staje się doskonałą okazją do regeneracji sił w świątecznej atmosferze.

Przyjeżdżając do Villi Herkules, hotelu w Świnoujściu, który zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie promenady, możesz cieszyć się pierwszymi, ciepłymi promieniami słonecznymi, podziwiając nadmorski krajobraz wprost z okien swojego pokoju. Do dyspozycji naszych gości oddajemy przytulne pokoje jedno- i dwuosobowe lub eleganckie apartamenty. Skorzystać można również z naszej Strefy Relaksu z szerokim wyborem zabiegów z zakresu odnowy biologicznej i fizjoterapii, w tym m.in. laseroterapię, ultradźwięki, krioterapię, magnetoterapię, hydromasaże. Zapraszamy również do Groty Solnej, w której panuje wyjątkowy mikroklimat sprzyjający relaksowi, a także wykazujący doskonałe właściwości profilaktyczne i lecznicze.

← Wróć do Bloga