Aktualności

Romantyczny wyjazd do Świnoujścia - idealny prezent na Walentynki

Romantyczny wyjazd do Świnoujścia - idealny prezent na Walentynki

Romantyczny wyjazd do Świnoujścia - idealny prezent na Walentynki

Luty nie bez powodu nazywany jest miesiącem zakochanych. Coraz większą popularnością cieszą się romantyczne wyjazdy w tym czasie. Trudno o lepszy kierunek niż polskie morze. Idealną miejscowością do spędzenia czasu we dwoje, w cudownej atmosferze jest Świnoujście. Wybierzcie wyjątkowy hotel i zaplanujcie romantyczny wyjazd!

Czemu akurat Świnoujście?

Wybierając nasz hotel w Świnoujściu z pewnością będziecie zadowoleni z wyjazdu. Przede wszystkim w miejscowości i okolicach znajdziecie wiele miejsc, sprzyjających romantycznym spacerom. Jeśli przyjeżdżacie na dłużej niż jeden dzień, warto również zainteresować się licznymi atrakcjami w mieście i regionie. Szczególnie warto odwiedzić latarnię morską (najwyższą nad morzem Bałtyckim) oraz wyspę Wolin. Jeśli traficie na niesprzyjającą aurę, również nie będziecie się nudzić.  Nawet w chłodniejsze dni plaże, promenada i inne miejsce w Świnoujściu sprawiają, że spacery są przyjemnością.

W zimny lutowy  dzień, przyjemnie jest wędrować przytulonym do bliskiej osoby, a wieczorem spędzić czas w grocie solnej, skorzystać z masażu lub zabiegów odnowy biologicznej. Taki wyjazd oboje zapamiętacie na długo. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie i odejście od sztampowego spędzania walentynek. W ten sposób tworzycie wyjątkowy czas tylko dla was dwojga, który z pewnością będzie wspominać jeszcze po latach. Jednocześnie będzie to cudowny odpoczynek od codzienności, która w środku zimy potrafi być szara.

Święto miłości w Świnoujściu

Dlaczego uczcić walentynki właśnie w naszym hotelu? Specjalnie dla Gości przygotowaliśmy pakiet promocyjny „Zakochany luty”, w skład którego wchodzą 2 noclegi w komfortowym pokoju, 2 masaże relaksacyjne ciepłymi olejkami i wspólny seans w grocie solnej z butelką wina. Rano zapraszamy na znakomite śniadania w formie bufetu oraz do naszej klimatycznej kawiarni w hotelowym lobby. Pobyt w hotelu Villa Herkules w Świnoujściu to doskonały sposób na spędzenie czasu z ukochaną osobą!

← Wróć do Bloga