Aktualności

Nowy Rok w Świnoujściu. Hotelowe propozycje sylwestrowe

Nowy Rok w Świnoujściu. Hotelowe propozycje sylwestrowe

Nowy Rok w Świnoujściu. Hotelowe propozycje sylwestrowe

Noc Sylwestrową przeżywamy w gronie przyjaciół lub na salach balowych. Jeśli chcemy się bawić na całego, musimy dużo wcześniej zaplanować Sylwestra, czyli zrobić rezerwację i przygotować kreację. Zazwyczaj taka impreza jest sporym wydatkiem, ale warto choć raz w roku się zabawić. W końcu to Sylwester, więc cieszmy się wraz z resztą towarzystwa. Noc Sylwestrowa na Sali, gdzie przygrywa zespół, jest niezapomniana i niepowtarzalna. Dobre jedzenie, muzyka i wyjątkowa atmosfera. Kiedy zegar wybuja północ, strzelają szampany, a wszyscy składają sobie życzenia. Czyż może być coś piękniejszego od tej właśnie chwili? Witamy przecież Nowy Rok, z nadzieją, ale też ze znakiem zapytania, jaki będzie i co przyniesie.

Jak spędzić Sylwestra?

Wiele osób już ma plany na Sylwestra, być może również przygotowane kreacje. Dla tych, którzy szukają pomysłu i jeszcze nic nie zaplanowali, proponujemy spędzenie Sylwestra nad polskim morzem, w Świnoujściu. Kilkudniowy wypad z przyjaciółmi nad morze, z dala od smogu, z Sylwestrem w tle, jest znakomitą okazję do wypoczynku. Świnoujście jest miastem uzdrowiskowym, w którym nie sposób się nudzić, nawet poza sezonem. Choć morze o tej porze roku nie ma takiego uroku jak latem, niemniej warto pobyć chwilę na nadmorskiej plaży. Co roku przyjeżdża do Świnoujścia wielu turystów w porze zimowej, więc nie będziemy sami. Zimą skorzystamy z promocji hotelowych, bo noclegi są dużo tańsze niż w sezonie. 300 m od najpiękniejszej, polskiej plaży znajduje się Hotel Villa Herkules, który przygotował eleganckie pokoje: jedno- i dwuosobowe oraz przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie, oraz strefę relaksu – SPA, z dostępem do szerokiej oferty zabiegów z zakresu odnowy biologicznej i fizjoterapii.

Czym zaskakują pensjonaty w Sylwestra?

W Świnoujściu możemy się zrelaksować, odpocząć i spędzić niezapomnianą Noc Sylwestrową. Właściciele hoteli przygotowali pakiety na ten wyjątkowy czas, który powoli nas przybliża do końca roku. W ofercie przygotowanej przez Hotel Villa Herkules jest Bal Sylwestrowy, z uroczystą kolacją z niespodzianką Szefa Kuchni, butelką wina lub wódki na parę, kieliszkiem wina musującego o północy i oczywiście z muzyką na żywo. Podczas pobytu mamy restaurację bufetową, z potrawami przygotowywanymi przez szefów kuchni, cieszących się uznaniem wśród ości z Polski i zagranicy. Ponadto mamy możliwość z bezpłatnego korzystania z rowerów, kijków do nordic walking i raz w tygodniu z wieczoru z muzyką na żywo. Mamy również zniżkę na zabiegi z zakresu odnowy biologicznej.

Jak zregenerować siły podczas sylwestrowo – noworocznego wyjazdu?

Kilkudniowy wyjazd nad morze jest rewelacyjnym pomysłem. Nabierzemy sił, zrelaksujemy się i zabawimy. Po wyjątkowej, ale jednocześnie wyczerpującej Nocy Sylwestrowej możemy skorzystać z masaży, po których będziemy rozluźnieni, wypoczęci i zadbani. Do wyboru mamy m.in.: klasyczny masaż kręgosłupa, masaż relaksacyjny, masaż twarzy, masaż bańką chińską, masaż wyszczuplający, masaż stóp. Mamy również możliwość skorzystania z najnowszej Groty solnej w hotelu Villa Herkules, w której wykorzystywana jest sól z Morza Martwego w celach leczniczych, rekreacyjnych i profilaktycznych. Godzina spędzona w grocie solnej odpowiada trzem dniom przebywania nad morzem. Ponadto możemy poddać się laseroterapii, ultradźwiękom, krioterapii, magnetoterapii czy hydromasażom. Morski klimat służy każdemu, więc warto przyjechać do Świnoujścia, żeby poczuć powiew nadmorskiego powietrza.  

← Wróć do Bloga