Aktualności

Romantyczny wypad do Świnoujścia

Romantyczny wypad do Świnoujścia

Romantyczny wypad do Świnoujścia

Świnoujście to urokliwe miasto pełne atrakcji turystycznych i położone tuż przy pięknej nadmorskiej plaży. Pary wybierające się na wspólny wyjazd z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Świnoujście to świetny pomysł na wypad dla dwojga!

Rozległa bałtycka plaża, która wieczorami oświetlana jest przez zachodzące słońce, to idealna sceneria dla romantycznych spacerów z drugą połówką. Wsłuchani w łagodny szum morza, będziemy mogli iść niespiesznie wzdłuż brzegu, trzymając się za ręce i zbierając muszelki. Po zmroku zaś możemy przenieść się na barwną i pełną atrakcji promenadę lub wyruszyć na wyprawę przytulnymi i pełnymi zieleni ulicami miasta. Świnoujście obfituje w ciche parki, romantyczne kawiarenki i inne miejsca, które możemy odwiedzić z ukochaną osobą. Jeżeli zaś oboje lubimy interesujące wycieczki, doskonałym pomysłem na wspólną randkę będzie odwiedzenie jednego z licznych lokalnych muzeów. Do najciekawszych miejsc należy tu Muzeum Rybołówstwa Morskiego, w którym oprócz zabytków dokumentujących historię regionu znajdziemy również m.in. olśniewającą wystawę żywych koralowców. Idealnym miejscem będzie również pochodzący z XIX w. Park Zdrojowy, w którym spotkamy ponad 150-letni starodrzew oraz roślinność śródziemnomorską.

Po dniu pełnym wrażeń możemy powrócić do hotelu Villa Herkules, by spędzić wieczór na masażach regenerujących lub w gabinecie odnowy biologicznej. Wybierając hotelowy pakiet dla zakochanych pary otrzymują słodki upominek i butelkę czerwonego wina dostarczoną do pokoju, by zakończyć dzień w romantycznej atmosferze. Niektóre pakiety – jak np. Walentynki w Herkulesie – oprócz noclegu i wyżywienia obejmują również różnego rodzaju masaże i zabiegi relaksacyjne, w tym wizytę w hotelowej grocie solnej. Ta ostatnia wykorzystuje sól pozyskiwaną z Morza Martwego w celach prozdrowotnych oraz rekreacyjnych. Dzięki temu, a także dzięki utrzymywaniu odpowiedniej temperatury i poziomu wilgotności, wewnątrz panuje specyficzny mikroklimat o wysokich właściwościach leczniczych. Ponadto wspólne spędzenie czasu w pomieszczeniu urządzonym na podobieństwo prawdziwej groty i pełnym subtelnych, tajemniczych świateł to świetny sposób na wieczór we dwoje.

← Wróć do Bloga