Aktualności

Masaż gorącymi muszlami - morski relaks nie tylko latem

Masaż gorącymi muszlami - morski relaks nie tylko latem

Masaż gorącymi muszlami - morski relaks nie tylko latem

Coraz szybsze tempo życia, presja, stres i nawał obowiązków. To wszystko sprawia, że odpoczynek jest dziś niezbędny, konieczny do tego, żeby właściwie funkcjonować na co dzień. Jednym ze sposobów na wyjątkowy relaks jest masaż gorącymi muszlami. Legenda głosi, że odkrył go pewien zakochany Filipińczyk, by uwieść swoją wybrankę. Ten masaż to coś więcej niż zwykłe odprężenie. Uwolnij ciało i umysł od stresu i pozwól sobie na relaks masażem gorącymi muszlami.

Odkryj doskonały sposób na relaks

Masaż gorącymi muszlami. Ten wyjątkowy zabieg wykonywany jest muszlami pochodzącymi z wybrzeży Oceanu Spokojnego okalającego rajskie Filipiny. Powierzchnia muszli jest gładka i przyjemna dla skóry. W trakcie tego rytuału muszle rozgrzewane są przy użyciu specjalnego żelu i aktywatora, które zawierają składniki wyłącznie pochodzenia naturalnego. Żel kryje w sobie cenne substancje z alg morskich i wodorostów, a aktywizator to mieszanina soli morskiej, wody i drogocennych olejków. Ruchy wykonywane podczas tego przyjemnego masażu są delikatne i odprężające. To wszystko sprawia, że zabieg ten pojawia się coraz częściej w ofertach salonów kosmetycznych i SPA i cieszy się dużą popularnością.

Co daje masaż gorącymi muszlami?

Masaż gorącymi muszlami to nie tylko przyjemność i wyjątkowe, zmysłowe doznania. Ma on dobroczynny wpływ na skórę, sprawiając, że staje się odmłodzona, bardziej elastyczna i poprawia jej ukrwienie. Rozluźnia napięte mięśnie i regeneruje ciało, głównie dzięki węglanowi wapnia, który uwalniany jest podczas rozgrzewania się muszli. Masaż gorącymi, gładkimi muszlami w połączeniu z odpowiednią muzyką i zapachem sprawiają, że zmęczenie znika w kilka chwil. Można się dzięki temu przenieść w wyobraźni na rajskie wyspy, gdzie słychać szum oceanu i czuć pod stopami ciepły piasek, a widok oceanu zapiera dech w piersiach. Zamiast żyć w permanentnym stresie, warto zadbać o swoje zdrowie i stan umysłu. Masaż wpływa pozytywnie na psychikę, ponieważ pobudza hormony odpowiadające za dobry nastrój. Terapeutyczna moc masażu jest znana i doceniana już od wieków, zwłaszcza w kulturze azjatyckiej. Dziś wiemy, że ma na organizm działania holistyczne. Pomaga wsłuchać się we własne ciało i zapomnieć na chwilę o wszystkich troskach.

← Wróć do Bloga