Aktualności

Hotel przyjazny dzieciom, czyli jaki?

Hotel przyjazny dzieciom, czyli jaki?

Hotel przyjazny dzieciom, czyli jaki?

Marząc o urlopie czy weekendzie z rodziną nad morzem, poszukujemy miejsca, gdzie także dzieci poczują się jak u siebie. Jest wiele miejscowości nadmorskich, więc decyzja nie jest łatwa. Jednak na korzyść wypoczynku z rodziną, przemawia Świnoujście. Ładna plaża, promenada, ozdobna architektura, zapierająca dech w piersiach przyroda, parki i zieleńce, miejskie promy oraz najwyższa w całej Europie latarnia morska. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu Świnoujściu przygotowało, rozbudowaną sieć tras rowerowych prowadzących poprzez zakątki zielonej wyspy Uznam do Międzyzdrojów, Jeziora Turkusowego, rezerwatów ptaków na wyspie Karsibór i Rezerwatu Żubrów w Wolińskim Parku Narodowym. Dzieciaki uwielbiają Świnoujście, bo dobrze się tu czują.

Jaki hotel jest przyjazny dzieciom?

Dzieci są ciekawe świata i nigdy nie lubią się nudzić, więc Świnoujście je zachwyci. Statki wycieczkowe, prom i port zainteresują nasze pociechy. Jednak dzieci potrzebują czegoś więcej, żeby doskonale spędzały czas na urlopie. Jeśli zastanawiamy się, co jest istotne dla naszych pociech, żeby się dobrze czuły w Świnoujściu, to zdecydowanie jest miejsce noclegowe. Koniecznie wybierzmy hotel przyjazny dzieciom. Istotną sprawą jest cała hotelowa infrastruktura. Hotel musi być odpowiednio wyposażony, przestronny i zapewniający komfort głównie dzieciom, bo jak one są zadowolone, pobyt jest przyjemniejszy. Takim miejscem jest z pewnością Hotel Villa Herkules, który dysponuje pokojami rodzinnymi, w których jest Wi-FI i telewizja satelitarna. Możemy spokojnie odpoczywać w pokoju, bo dzieci mają zajęcie i są bezpieczne, ponieważ hotel o to zadbał. Dzieci czują się bardzo swobodnie, niczym w domu.

Czy menu jest w stanie przekonać dzieci?

Zdecydowanie tak, bo dzieci lubią jadać przysmaki. Szefowie kuchni zadbają o to, by zadowolić także dziecięce podniebienia. Dzieci uwielbiają szwedzki stół, więc hotel pełnia ich życzenia, oraz rodziców, którzy nie muszą przekonywać maluchów do jedzenia. Doskonale znamy problem niejadków. Dzięki tak zorganizowanym posiłkom wybierają i nakładają sobie, co chcą i ile chcą. Dla dzieci kuchnia przygotowała na śniadanie bułki, sery żółte i białe; wędliny, dżem, jogurty i płatki owsiane oraz na ciepło: jajka na twardo, półmiękko oraz jajecznicę, naleśniki i parówki. Jest też coś na słodki: ciasta lub ciasteczka oraz owoce. Nie musimy się martwić, bo dzieciaki same będą sięgać po jedzenie, bo jest na stole to, co lubią. Chętnie też przystąpią do bufetu w porze obiadowej. Poczujemy ogromne zadowolenie, kiedy nasze niejadki z apetytem zjedzą posiłek obiadowy. Hotel przyjazny dzieciom szykuje zawsze specjały dla najmłodszych gości, na kolację.

Jakie są atrakcje w hotelu przyjaznym dzieciom?

W hotelu, który jest przyjazny dzieciom znajdziemy plac zabaw i bawialnia. Plac zabaw w hotelu Villa Herkules jest nowoczesny, bezpieczny i ogrodzony. W pochmurne czy zimne dni dzieci mogą spędzać czas przy klockach, puzzlach i grach. Nie musimy zabierać ze sobą zabawek czy akcesoriów, ponieważ wszystko jest na miejscu. Kiedy więc dzieci się nie nudzą, my mamy chwilę relaksu dla siebie. Możemy skorzystać z zabiegu, bo dzieci bawią się blisko nas. Hotel przyjazny dzieciom przygotowuje zawsze dla dzieci, atrakcyjną ofertę codziennych animacji, czyli gry i zabawy; zajęcia plastyczne i edukacyjne. Hotel przyjazny dzieciom dba przede wszystkim o rodziny, żeby się w nim dobrze czuły, a dzieci poruszały się swobodnie. Większość maluchów jest bardzo śmiała i zaczepia personel hotelu, więc obsługa musi być przyjaźnie nastawiona do najmłodszych gości. Hotel przygotowuje pakiety rodzinne, więc korzystajmy z nich.

← Wróć do Bloga