Aktualności

Elementy wyposażenia dobrego pokoju hotelowego

Elementy wyposażenia dobrego pokoju hotelowego

Elementy wyposażenia dobrego pokoju hotelowego

Obecnie rezerwując pokój w hotelu, oczekujemy czegoś znacznie więcej niż tylko wygodnego łóżka do spania. Na szczęście coraz więcej hoteli wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich gości, zapewniając obsługę niekiedy wręcz przekraczającą oczekiwania. Tak właśnie jest w naszym hotelu w Świnoujściu Villa Herkules. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, na co możesz liczyć, rezerwując komfortowy nocleg nad morzem.

Komfortowe pokoje nad morzem

Oferta naszego hotelu obejmuje różne pokoje, dlatego goście mogą wybierać spomiędzy opcji noclegowych najbardziej dostosowanych do potrzeb. Osobom podróżującym w pojedynkę proponujemy pokój jednoosobowy o powierzchni ok. 10 m². Dla par przygotowaliśmy pokoje dwuosobowe. To przestronne pomieszczenia o powierzchni ok. 16 m2 – 20 m2. Opcjonalnie można skorzystać z małego pokoju dwuosobowego, który jest niewielki (nie ma w nim możliwości wstawienia dostawki), ale w pełni wystarczający dla dwóch osób, które chcą wspólnie miło spędzić czas. Większość pokojów jedno- i dwuosobowych posiada balkon.

Na szczególną uwagę zasługują również nasze apartamenty, z których mogą skorzystać dwie osoby, ale z powodzeniem można wstawić do nich dodatkowe łóżka dla dzieci (tzw. dostawka). Powierzchnia pokoju to ok. 35 m2. Apartament składa się z jednego, przestronnego lub dwóch pokoi otwartych. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie swobodę i wygodę.

Komfortowe wyposażenie pokoi

Każdy pokój, jaki zapewniamy naszym gościom, jest kompleksowo wyposażony. Oprócz wygodnych łóżek, w każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z suszarką, a także telewizor LCD z telewizją satelitarną, nieograniczony dostęp do bezprzewodowego internetu. Za dodatkową opłatą można skorzystać z sejfu.

Wszystkie pokoje zostały urządzone w eleganckim, ale bardzo przytulnym stylu. Zapewniają maksymalny komfort i swobodę. Pomieszczenia zaaranżowane są w taki sposób, aby łączyły w sobie wysokie walory estetyczne z użytkowymi. Dzięki temu pobyt w nich jest przyjemny i sprzyja relaksowi w miłej atmosferze.

Warto przy tym dodać, że nasz hotel w Świnoujściu znajduje w odległości zaledwie 300 metrów od najpiękniejszej, polskiej plaży.

← Wróć do Bloga