header-banner

Świnoujście

Świnoujście to miejsce magiczne. Miasto położone na trzech, dużych wyspach, na południowym wybrzeżu Bałtyku stanowi najdalej wysunięty na północny zachód punkt w kraju. Rozległa, bałtycka plaża, ozdobna architektura, zapierająca dech w piersiach przyroda, parki i zieleńce, miejskie promy oraz najwyższa w całej Europie latarnia morska to tylko niektóre z atrakcji, które nieustannie przyciągają do siebie rzeszę turystów. To również rewelacyjny punkt wypadowy do pobliskich niemieckich kurortów nadmorskich (Ahlbeck, Heringsdorf i Bansin), Berlina, wysp Bornholm położonych w promieniu 200 km oraz południowych części Szwecji i Danii.

Specjalnie dla miłośników aktywnego spędzania czasu w Świnoujściu przygotowano rozbudowaną sieć tras rowerowych prowadzących wzdłuż niemieckiego wybrzeża, poprzez zakątki zielonej wyspy Uznam do Peenemunde oraz Międzyzdrojów, Jeziora Turkusowego, rezerwatów ptaków na wyspie Karsibór i Rezerwatu Żubrów w Wolińskim Parku Narodowym.

Urok Świnoujścia oraz szereg dostępnych atrakcji turystycznych to doskonałe powody dla których warto wybrać właśnie to miasto jako miejsce do spędzenia urlopu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z hotelu Villa Herkules***, gdzie zadbamy o Państwa spokój, relaks i wypoczynek.