header-banner

Hotel

Hotel Villa Herkules***, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie promenady 300 metrów od najszerszej i najpiękniejszej plaży polskiego wybrzeża, zaprasza Państwa do skorzystania z eleganckich pokoi i apartamentów w Świnoujściu. Urlop, plaża i słońce czekają na Państwa nad naszym pięknym morzem.

Wśród bogatej bazy noclegowej oferowanej przez liczne hotele i kwatery wyróżnia się nasza oferta. Zachęcamy, aby na czas wypoczynku w Świnoujściu wybrać propozycję hotelu Villa Herkules***. Bogaty zakres atrakcji pozwoli na idealny relaks nad Bałtykiem, odbycie kuracji czy też skorzystanie z masażu. Noclegi w Świnoujściu oferowane przez nas cieszą się dużym zainteresowaniem turystów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Oferujemy urlopy rodzinne, pobyty wypoczynkowe, kuracyjne oraz weekendowe. Idealne położenie hotelu, smaczna kuchnia oraz kompetentni pracownicy sprawią, że pobyt u nas będzie stanowił przyjemne odprężenie i relaks. Świnoujście i hotel Villa Herkules*** zapraszają do spędzenia wypoczynku nad polskim morzem.