header-banner

Hotel w Świnoujściu. Gdzie warto się zatrzymać?

 

Świnoujście to miasto o nadzwyczaj atrakcyjnym położeniu. Znajduje się tuż nad Morzem Bałtyckim, a przy tym jest zlokalizowane nieopodal niemieckiej granicy. 

Mariaż ten sprawia, że jest to ciekawe miejsce wypoczynkowe nie tylko dla Polaków, ale także naszych zachodnich sąsiadów, którzy odwiedzają je szczególnie w okresie letnim. Niezależnie od celu wizyty, oczywiście duże znaczenie ma wybór miejsca noclegowego. Czym kierować się przy podejmowaniu decyzji, aby podczas pobytu cieszyć się z oferty turystyczno-wypoczynkowej Świnoujścia?

Lokalizacja ponad wszystko

Aby móc w pełni skorzystać z atrakcji Świnoujścia, bez konieczności codziennego pokonywania wielu kilometrów, warto wybrać miejsce noclegowe zlokalizowane niedaleko atrakcji, które mają dla nas największe znaczenie. Właśnie tak umiejscowiony jest nasz trzygwiazdkowy Hotel Villa Herkules, mieszczący się na ulicy Juliusza Słowackiego, tuż obok miejskiego deptaku, a także zaledwie 10 minut spaceru od urokliwej miejskiej plaży. Atutem takiej lokalizacji jest bliskość najlepszych, lokalnych restauracji, w których możemy skosztować pysznych dań z ryb. 

Wygodnie i prozdrowotnie

Przy wyborze miejsca noclegowego nie warto iść na kompromisy. To w dużej mierze od wyboru lokalizacji zależy, czy wypoczniemy i będziemy zadowoleni z elementów, takich jak obsługa, łóżka, czy wyposażenie apartamentów. Kolejnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę są również dodatkowe atrakcje dostępne na terenie obiektu hotelowego. W Hotelu Villa Herkules znajduje się m.in. grota solna, która jest znakomitym sposobem na spędzanie czasu dla osób cierpiących na choroby dróg oddechowych, a nawet dolegliwości związane z przewodem pokarmowym (zapalenie jelita grubego czy choroba wrzodowa żołądka). Wszystko dzięki leczniczemu mikroklimatowi tego miejsca, które sprzyja detoksykacji organizmu i poprawie krążenia. Inne atrakcje, które na nas czekają to wieczorne koncerty wykonywane na różnych instrumentach, w tym na pianinie, czy saksofonie. Jeśli natomiast wolimy aktywny wypoczynek przy gorących rytmach, możemy skorzystać z wieczorów tanecznych. Do zalet hotelu Herkules w Świnoujściu należy również możliwość pobytu z naszym zwierzakiem domowym, a także pobliska wypożyczalnia rowerów. 

 

Wróć do bloga